czwartek, 26 lipca 2012

Rafka, Rafka i Rafce


Mam już za sobą tydzień spędzony na drugiej odsłonie Rafinerii (czyli bezpośredniej kontynuacji Tornado). Tydzień męczący, lecz wesoły, pełny gier (i tych planszowych i terenowych) i wspaniałych ludzi. Samą relację z konwentu zamieszczę na pewno niebawem. Jednak są też dwie kwestie, które chciałam wspomnieć już teraz.

Pierwsza to prowadzona przeze mnie prelekcja nt. Klanarchii. Co prawda publika zgromadziła się niezbyt imponujących rozmiarów (był to pierwszy punkt programu w części konwentowej), lecz udało mi się przedstawić świat tak, by przemówił do wyobraźni. Ci, którzy byli, z pewnością zajrzą do podręcznika, a już z pewnością do Interiorów, które rozdałam. 

Drugą kwestią jest system "2280", któremu na Rafinerii został poświęcony cały blok prelekcji. Co prawda z różnych przyczyn nie mogłam wziąć udziału w sesji prowadzonej przez twórców, lecz sam świat wygląda ciekawie. Podręcznik dostałam również na płytce, więc można się spodziewać recenzji, a przynajmniej opinii o jego zawartości.

P.S. Na zdjęciu gifty z Rafki: dezinformator, karta ran (z terenówki), Książeczka Wojskowa (z terenówki), indentyfikator, naklejki, przypinka i płytka z podręcznikiem do "2280". Oczywiście mam jeszcze koszulkę, ale jest w praniu. 

Narmo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz