poniedziałek, 26 listopada 2012

Interiory #1-6 podsumowanie i apel

Już ponad pół roku udaje Nam się wydawać Interiora z regularnością ok. miesięczną. W sześciu numerach udało nam się zawrzeć 21 artykułów, w których znalazły się również 3 cykle artykułów. Łącznie jest to ponad 70 stron A4 tekstu. Artykuły do Interiora napisało siedmiu autorów, a ilustrowało go łącznie czterech grafików.


W tym miejscu muszę również podziękować osobom, które pomagały mi (i mam nadzieję, że będą nadal) poprawiać artykuły: Leonowi i Isowi. Dzięki wielkie!


APEL

Jednocześnie chciałabym zaapelować o pomoc przy redagowaniu i poprawianiu tekstów. Każda pomoc będzie mile widziana. Podobnie, jeśli macie grafikę pasującą klimatem do Klanarchii i mielibyście chęć zobaczyć ją między okładkami Interiora - ślijcie! Na pewno znajdzie się dla niej odpowiedni artykuł.

Wydanie zbiorcze

Nie tak dawno myślałam, czy przy okazji szóstego numeru czy nie zebrać wszystkich artykułów i stworzyć w ten sposób fanowski dodatek do Klanarchii. Niestety nie liczcie na to w tym roku. Prawda jest taka, że mamy wybór - albo nowy numer Interiora albo wydanie zbiorcze. Poza tym 70 stron to jeszcze trochę mało, więc może poczekam, aż dociągniemy do przynajmniej stu. Wtedy być może nawet popytam w drukarniach może by się udało utrwalić całość w druku.

3 komentarze:

  1. Chętnie pomogę, tylko do kogo w tej sprawie pisać ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń