sobota, 17 maja 2014

TNT - czyli krakowska grupa testerów w akcji

Jak ktoś jeszcze nie kojarzy skrótu TnT, to niech go skojarzy z planszówkami. Od jakiegoś czasu działamy testując swoje we własnym gronie. Pomału zaczynamy wychodzić do szerszego grona ludzi. Nie przeszkadza to oczywiście w tym by zawitać na nasze spotkanie z własnym prototypem pod pachą, lub chociażby ze szczerą chęcią pomocy przy testowaniu.


Aktualnie trzon TnT (Trochę Nałogowi Testerzy), oprócz znanej wam Narmo, tworzy również Senior (dwukrotnie wyróżniony w konkursach Galakty), mGame (aktualnie jest w trakcie podpisywania umowy na wydanie jednej ze swoich gier), Ankeszu (testujemy jej prototyp pod wdzięcznym tytułem roboczym "Kotyzm") oraz ekipa od "Galaxy of Trian". Oprócz tego na spotkaniach pojawia kilka do kilkunastu innych testerów.

Spotykamy się co wtorek od ok. 16,30-17 w klubie Strych (wkupne 2 zł dla Strychu). Od przyszłego tygodnia będzie też można nas będzie zastać w Hexie. Nie wiem jeszcze kto co przyniesie w przyszłą sobotę, ale z pewnością ja przyniosę to, o czym mówię bardzo niejasno, więc moje dzieło, które w tym roku ujrzy światło dzienne.

Wszelkie informacje możecie znaleźć na fb oraz na naszym forum. 

Do zobaczenia za tydzień, a może i wcześniej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz