piątek, 26 kwietnia 2013

Projekt Tequila

Jest taki bardzo przyjemny projekt mający na celu stworzenie pewnej heroski. Jak widać na graficzce jest całkiem kształtna, a i towarzyszy jej Diesel. Pierwsza historia komiksowa już była w "Coś na progu". Ma być też pełnowymiarowy album komiksowy, książka, opowiadanie. Ogólnie ma być postapo, pulp i cycki. 

Jednak, żeby to wyszło, to twórcy zbierają fundusze. Ja swoje 3 grosze dołożyłam, a i was zachęcam, bo zapowiada się zacnie. 

Całą resztę informacji macie tutaj.

czwartek, 25 kwietnia 2013

Klanarchia - lokalizator przeciwników


Dziś mikrododatek w formie graficznej. Jeśli nie chce Wam się grzebać w podręczniku, a mieliście nieraz ochotę dowiedzieć się, gdzie najczęściej można spotkać wilkołaki albo Kultystów Wielkiego K, mam dla Was wybawienie. Oto przed wami zgrabna mapka z nałożonymi obszarami, gdzie jest największe prawdopodobieństwo spotkać tego czy innego przeciwnika. 

środa, 24 kwietnia 2013

Interior zbiorczy

Aktualnie zbieram wszystkie materiały w zbiorczym Interiorze. Niby nic trudnego wrzucić wszystko w jeden plik, jednak grupuję to tematycznie i postaram się nadać całości jeden sposób formatowania. Do pakietu dorzucę też program do tworzenia BNów (mam nadzieję, że uda się wsadzić w niego ładniejszą grafikę) oraz scenariusze i ich szkice.

Jako, że będzie to swego rodzaju fanowski dodatek - zapraszam wszystkich do jego współtworzenia. Fajnie będzie mieć wszystkie materiały w jednym miejscu.


Życzcie mi powodzenia.

Narmo


P.S. W związku z pewnymi zmianami i przewrotami w prywatnym życiu nie mogę obiecać zrealizowania planu 7 Interiorów w tym roku. Aktualnie czasu wolnego mam tyle co kot napłakał, co i widać po ilości postów.

Karnawał Blogowy #42: Najgorsza sesja(e) w życiu

Karnawał Blogowy to takie coś co ciężko mi śledzić, a i ciężko zebrać się do dołożenia swojej cegiełki w temacie. Jednak temat aktualny jest o tyle ciekawy, że przyłożę do niego rękę. Zwłaszcza w kontekście "każdy może być MG". Jasne, że każdy może, tylko nie każdy powinien.

środa, 3 kwietnia 2013

Clanarchy 2.0 - czy to będzie jeszcze Klanarchia?

Klanarchia to system, którego zawsze mi brakowało. Jest dla mnie idealny. Pewnie, że można się czepiać mechaniki (ale która jest bez wad?) albo stylu prowadzenia narracji (interludium, wprowadzenie, nastawienie na kampanie, scena Nadejścia Ciemności). Nie zmienia to faktu, że świat uważam za genialny, podobnie jak całą koncepcję.

Po prostu kocham Klanarchię.