wtorek, 28 listopada 2017

Azul

Azul, hexowy hit, jak mówią niektórzy. Co prawda Essen nie było tak dawno temu, jednak mam wrażenie, że strasznie późno udało mi się w niego zagrać. Zagrać pierwszy raz i zapewne nie ostatni.


czwartek, 23 listopada 2017

WWW.1939.COM.PL

 W sumie bardzo lubię wydawnictwo Warbook (czy też może Ender). Wydali kilka bardzo fajnych pozycji, choć czytałam akurat te bardziej na faktach (zafganistanu.pl, Mój dżihad czy Dziennik snajpera). o książkach z serii www Ciszewskiego też słyszałam. I nawet kilka spojlerów też. Natomiast patrząc na to, jak bardzo cała seria wciągnęła mojego faceta, stwierdziłam, że pomimo mojej pomału przemijającej awersji do książek (tak to jest, jak się swego czasu czytało na czas i jeszcze trzeba było to opisywać), wezmę i przeczytam. Przynajmniej pierwszy tom.

wtorek, 21 listopada 2017

Dwarves in Trouble

 Ci co wspierali na Kickstarterze wiedzą, że zaczęła się rozsyłka mojej gry Dwarves in Trouble (a po swojsku Krasnoludy w opałach). Na razie idzie podstawka i figurki (o ile ktoś sobie zamówił).

Reszta (monety i dodatki) będą rozsyłane jakoś na początku przyszłego roku.

To tyle z ogłoszeń parafialnych. Ogólnie Narmo się cieszy, że pomimo opóźnień gra w końcu trafia do wspierających i co poniektórzy będą się świetnie bawić (chociaż wiem, że świat jest pełen marud i nie każdy lubi tak dużą negatywną interakcję).

Są plany by Krasnoludy pojawiły się też w polskiej wersji językowej, ale kto i kiedy je wyda, nie jestem pewna. Także trzymajcie kciuki, by było to jak najwcześniej.