czwartek, 27 czerwca 2019

niedziela, 23 czerwca 2019

Portal dodrukowuje podręczniki

źródło: fb Portal Games
Jeśli ktoś przegapił, to informuję, że Portal od jakiegoś czasu wznawia swoje erpegowe pozycje. W zwiazku z tym nie tak dawno na sklepowe półki ponownie zawitały dodatki do Neuroshimy: "Bestiariusz: Bestie" i "Mistrz Gry^2" oraz kolejna książka z cyklu almanachów czyli "Graj z Głową".


sobota, 15 czerwca 2019

wtorek, 11 czerwca 2019

Rycerze Sidonii 15 - recenzja

Oto koniec sagi. Aż szkoda, bo na polskim rynku typowego sf, a w dodatku z mechami jest jak na lekarstwo. Szkoda tym bardziej, że takich pozycji, które nie są typowymi komediami, a w dodatku których akcja dzieje się w kosmosie brałabym w ciemno.

poniedziałek, 10 czerwca 2019

Przedsprzedaż Warhammer 4ed

źródło: Copernicus Corp.
Dziś zaczęła się przedsprzedaż podręcznika głównego do Warhammera 4ed i potrwa do końca sierpnia. Wysyłka podręcznika planowana jest na październik/listopad.

piątek, 7 czerwca 2019

Fate Core System PL

Twierdza Fantastyki ogłasza, że juz we wrześniu powinien być dostępny w sprzedaży podręcznik do "Fate Core System". Obok macie grafikę poglądową.

czwartek, 6 czerwca 2019

Tunnels & Trolls

Powiem Wam tak - jak była cisza, to była, a teraz nagle mam wysyp różnego rodzaju treści. Informacja jest taka, że "Tunnels & Trolls"kończy się licencja na polskie wydanie 9 czerwca. W związku z tym jeszcze tylko kilka dni plik pdf będzie dostępny w sprzedaży.

Case Files: The Serial Killers - scenariusze od Lans Macabre

Lans Macabre, grupa promujaca gry fabularne, zakłada wydawnictwo. Już 10 czerwca na DriveThru RPG pojawią się pierwsze dwa scenariusze do sesji RPG w klimacie thrillera o seryjnych mordercach - początek serii autorstwa Zeda zatytułowanej "Case Files: The Serial Killers".

wtorek, 4 czerwca 2019

Syrenki i Trytony - nowy erpeg dla dzieci

"Syrenki i Trytony" to druga już gra dla dzieci Kamili Zalewskiej-Firus oparta na mechanice Fajerbola. Autorka planuje napisać trylogię, więc za jakiś czas czeka nas pewnie kolejna gra.