poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Narmowa aktualizacja

Narmo nie cierpi ostatnio na nadmiar czasu. A jednak jakoś udaje się coś wrzucać na bloga. Pytanie czy to dobrze, bo treści te są raczej skrótowe i często czysto informacyjne. Ano właśnie, jak się nie ma zbyt dużo czasu na napisanie notki, to i ciężko o kreatywność. Być może w ciągu pół roku coś w tym względzie się zmieni.

piątek, 26 kwietnia 2019

czwartek, 25 kwietnia 2019

Rycerze Sidonii 12 - recenzja

Kolejny tom świetnej historii. Kosmiczna bitwa, tajemnicza misja, nowe narzędzia zagłady. A w tym wszystkim znalazł się jeszcze czas na odrobinę prywatnego życia pilotów.


środa, 24 kwietnia 2019

Mitologiczne abecadła

Edukację można zacząć bardzo wcześnie. Tym bardziej warto pociechę zapoznać z tym, czego nie dowie się w szkole. A co jest lepsze niż mitologie? Np. Cthulhu?

piątek, 19 kwietnia 2019

Rycerze Sidonii 11 - recenzja

Rycerzy Sidonii bardzo lubię. Zresztą w ogóle lubię klimaty sf (przykładem jest choćby to, ze czytam teraz Lema). Co nieco o tym tomie znajdziecie poniżej.

wtorek, 16 kwietnia 2019

Mistrz Baśni i Jagodowy Las na wspieram.to

Już 15 maja na wspieram.to wystartuje kampania na wydanie dwóch gier fabularnych dedykowanych dzieciom: "Jagodowego Lasu" i "Mistrza Baśni".

poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Danganropa 1 - recenzja

Ostatnio popełniłam kilka artykułów zewnętrznych, więc automatycznie mniej tego było na blogu. Pozwolicie, że uszczęśliwię was linkami do nich wraz z ich pojawianiem się w sieci.

niedziela, 7 kwietnia 2019

Zgrozy - wsparcie Zew Cthulhu

źródło: www.facebook.com/ZgrozyRPG
Zgrozy to coś, co pojawiło się nagle (a przynajmniej tak to zarejestrowałam) i z przytupem. Oto zapowiedziane zostały scenariusze do Zew Cthulhu, być może gra paragrafowa i dodatkowe materiały do tego erpega. Czy można sobie wymarzyć lepsze nieoficjalne wsparcie do gry? Pewnie można, chociaż ciężko to przychodzi.