sobota, 28 kwietnia 2018

Top 9 planszówkowe

Nigdy nie robiłam topek, ale w sumie czemu by nie? Idąc za przykładem przedstawię Wam Top 9 ulubionych gier planszowych Narmo. Kolejność jest dość przypadkowa, a wybór wcale nie był łatwy. Tym bardziej, że ostatnio nie mam możliwości grać tak często jak to było jeszcze niedawno. Miejmy nadzieję, że tą tendencję uda się zmienić.

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Joker Game - anime

Im więcej człowiek wie, tym więcej informacji się z sobą zazębia. Więc krótka notka tu, nagle nabiera innego smaku, gdy połączy się ją z bardziej rozbudowaną tam, a gdy do tego dołączymy jeszcze film inspirowany jakimiś wydarzeniami, nagle cały temat zaczyna nabierać trójwymiarowości. A każda kolejna informacja zaczyna dobudowywać lub wyjaśniać obraz całości. Takim też elementem jest właśnie anime Joker Game. Przynajmniej w moim przypadku.

środa, 18 kwietnia 2018

Serial Experiments Lain

Dawno, dawno temu usłyszałam o takim anime jak Lain. Usłyszałam od osoby, która dużo więcej ode mnie siedziała w anime i stwierdziła, że to dziełko jest bardzo dobre. Ja zerknęłam wtedy na kilka kadrów. I jak dla mnie paskudna kreska sprawiła, że cały serial został porzucony, aż do niedawna. Pytanie czy to dobrze?


niedziela, 8 kwietnia 2018

Deadlands Reloaded

Ok, w końcu skończyłam lekturę podręcznika Deadlands Reloaded. Udało się też zebrać drużynę i zagrać kilka przygód. Nie znam wcześniejszego wydania, jednak muszę przyznać, że Reloaded jest naprawdę kompleksowym podręcznikiem.