czwartek, 28 lutego 2019

Douglas Hill - scenariusz

Z okazji 200 postów (ten jest w sumie 201) daje wam ten oto krótki szkic scenariusza, który poprowadziłam moim graczom blisko rok temu. Niestety życie sprawiło, że w najbliższym czasie pewnie nie zagramy ciągu dalszego. Dlatego z czystym sumieniem mogę go udostępnić szerszej publiczności.

poniedziałek, 25 lutego 2019

Starter Wiedźmina rpg

Jeśli ktoś przegapił, to informuję, że starter do Wiedźmina rpg jest już dostępny i gotowy do pobrania ze strony Copernicusa. Jak się ogarnę z innymi rzeczami i nie minie kilka lat, to wrzucę jakąś opinię o nim. Na razie powiedzieć mogę tyle, że plik ma 48 stron i jest full color.


środa, 20 lutego 2019

Savage Worlds na wspieram.to

Od godziny 12 już można wspierać Savage Worlds na wspieram.to Wszystkich zachecam chociaż do zajrzenia, ale przede wszystkim do wsparcia gry.


poniedziałek, 18 lutego 2019

My Little Pony rpg


Jeśli ktoś przegapił tą informację, to informuję, że już na wiosnę pojawi się na polskim rynku kolejny erpeg. Tym razem gratka to dla fanów kucyków. Co prawda, nie jestem targetem (bo i nie oglądałam, a i mam syna nie córkę, więc nie wiadomo, czy oglądać będę), ale fakt to warty odnotowania, bo może przyciągnąć do gier całą rzeszę nowych fanów papierowych erpegów.

środa, 13 lutego 2019

Savage Worlds Edycja Przygodowa

Już za kilka dni, bo 20.02.2019 roku wystartuje na wspieram.to kampania nowej edycji Savage Worlds Edycja Przygodowa. Co prawda mam poprzednią edycję, ale nowa kusi.

poniedziałek, 11 lutego 2019

Overlord

 Powiem szczerze, dopiero co skończyłam oglądać trzeci sezon Overlorda. Jest to naprawdę przyjemna produkcja. Ciekawe, że dopiero teraz postanowiłam ją obejrzeć.