poniedziałek, 15 lipca 2019

A miało być tak pięknie...

No, ok. Wcale nie jest tak źle. Po prostu trochę rzeczy miało ukazać się w czerwcu i jest... poślizg. W sumie to nie jest nic dziwnego i nie mam o to specjalnie pretensji, bo jestem w trakcie czytanie podręcznika głównego do "Warhammera 2ed" i mi z tym zejdzie jeszcze.Zacznijmy od "Savage Worlds Edycja Przygodowa". Jest poślizg, ale za to sporo broszur przewinęło się przez mojego maila, co z pewnością oznacza, że coś tam się kręci. Podręcznik jest już w drugiej korekcie,a broszury po poprawkach gotowe do druku.

"Zew Cthulhu" też jeszcze nie dotarło. Co w sumie mnie martwi tym bardziej, że zbliża się czas przeprowadzki i nie wiem czy wyślą mi na dobry adres, jak obsuwa zajmie jeszcze kilka miesięcy. Ale... ponoć do wspierających zostały wysłane pdfy, na które się nie łapię, bo zamawiałam tylko podręcznik. Coś tam się dzieje, ale aktualizacje nie są zbyt częste.

"Void Dancers" to kompletna cisza. Z chęcią bym zapoznała się z podręcznikiem nawet w wersji pdf, jednak jakoś nie widać finalizacji projektu. Być może tam autorowi jakaś tragedia się wydarzyła, może musi pisać wszystko od początku - nie wiem. Jak cisza, to cisza. Szkoda, bo "Afterglow" jest już od dawna dostępne.

Za to pojawił się już dodatek do "Equestrii" - "Klątwa statuetek". Także przynajmniej jeden z erpegów żyje i wydaje dodatki.

Coś tam też wychodzi do "Słowian" i "Sun Worlds".

W wolnych chwilach też myślę nad własną mechaniką. Jak na razie wychodzi mi, że bezie ona uniwersalna. I będzie to raczej coś zupełnie innego niż te znane. A przynajmniej jak jeszcze nie spotkałam takiej, która by mi pasowała i pozwalała jako graczowi robić te rzeczy, które bym chciała. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

1 komentarz: